WEB TASARIM

Websiteniz Dijital Yansımanız

Günümüz teknolojisinin gelişmesi ile kurumsal kimliğinizin şeffaf bir şekilde yansıtılması ve online itibarın üst düzeyde, hızlı bir şekilde lanse edilmesi için oldukça önemli olan web hizmetlerinin rahatlığını ve güvenirliğini sizlerin bakış açısı ile bütünleştiriyoruz. Tasarımlarımızı istekleriniz ile paralel çizgide ilerletiyor, ihtiyaçlarınız doğrultusunda web sitenizi sizlere sunuyoruz.

Şirketinizi Yansıtalım

Kendi kurumsal çizginizi, sadeliğinizi ve özgür bakış açınızı bozmadan, firma logosunda ki renk tonlamalarını kullanarak kalitenizi çizgilerimizde gösteriyoruz. Kafanızda tasarladığınız hayallerinizi, oluşturduğumuz çizgilerde yapıya döküyor ve yeni bi şeffaflık kazandırarak inşa ediyoruz.

Arayüz Tasarımı

Kurum imajınızı yenileyecek ve tamamen sadeliğin ihtişamı ile sizleri ön plana çıkaracak tasarımlar sunuyor ve tasarımlarımızın gösterisini kaliteniz ile taçlandırarak yeni imajınız ile göz kamaştıracak hizmetler sunuyoruz.

Responsive ( Mobil Uyumlu ) Tasarım

Günümüzde ki online iletişim ayrıcalığı artık cebimize kadar ulaştığı için online platform mobil aracılığı ile devam ediyor. Her alanda incelenmek, kurumunuzu ve kurumsallığınızı yansıtmak son derece pratik bir olanak sağlarken ayrıca rahatlığınızı ve çalışma hızınızı pozitif etkiliyor. Web sitenizin mobil uyumlu olması ile kullanışlı, göz doldurucu ve ticari kuruluşlar açısından da şaşırtıcı bir şekilde şans kapıları açıyor olmasının hazzını veriyor.

Mobil Site Kullanım Avantajları

Mobil web sitesi mükemmel uyumu ile misafirleriniz sitenizde gezinirken; web sitenizin erişim hızını arttırır, daha kolay iletişim sağlar ve bu işlemin tüm cihazlara uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlar. Mobil cihazlar ile arama yapıldığında ise sitenizin "mobil uyumlu " olmasının avantajı daha üst sırada çıkmasını sağlar. Web sitenizin kalitesini daha kısa sürede, maksimum düzeyde insana ulaştırırken, az çaba ile verimli sonuçlar alacağınızı temin ediyoruz.

Responsive Web Tasarımı

Responsive kelimesinin "duyarlı" anlamını taşımasının tam olarak karşılığını vermektedir. İnternetin artık cebimizde olduğunu ve mobil uyumlu web siteleriniz ile çağı derinden ve en yakından takip edebileceğinizi sizlere sunuyor.

Esnek Yapı

HTML5 ve CSS3 ile web dünyasının vazgeçilmezi Responsive Web Tasarım yapısında mevcuttur. Cihazlarınıza gore tasarımlarımız sekil alırken aynı zamanda sağladığı kullanım kolaylığı misafirlerinize büyük rahatlık sunmaktadır.

Web Siteniz Mobil Uyumlu Mu?

Gelişen teknoloji ile siteniz Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri doğrultusunda kurumsal ya da bireysel şirketlerin olmazsa olmazı arasındadır. Hizmetlerin daha ayrıntılı ve kısa sürede ulaşması, çok sayıda kitleye ulaşmanızı sağlamaktadır. Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri ile müşteri kitlenizi katlayarak kalitemizi ve kurumsallığınızı hızlı bir şekilde aktarmanızı sağlarken, link sayesinde hizmet ve ihtiyaçlara kolay erişebilirlik imkanları sunar.

Özgün Web Tasarım

Özel Web Tasarım Hizmetleri, ilgi çekici, sıra dışı ve bireysel zevke göre oluşturulabilen tasarım siteleridir. Üretimi yapılan ürünlerin en doğru şekilde müşteri kitlesine ulaşmasını sağlarken, tasarım istekler dahilinde oluşturulur. Benzeri tektir, kendi kalite ve firma zevkini ayrıca yansıtır. Aynı zamanda Özel Web Tasarım çalışmaları kurumsal firmalar tarafından da yoğun bir şekilde talep edilmektedir